Natural Oil – 100% přírodní produkty – výběr z naší nabídky

Kokosový olej


Lisovaný z ořechů kokosové palmy (cocos nucifera). Je bohatým zdrojem vitamínů a minerálních látek. Vyznačuje se vysokým obsahem mastných kyselin, včetně kyseliny laurové, dále obsahuje vitamíny skupiny B, vitamíny C a E, kyselinu listovou.

Produkt je 100% přírodní.

Arganiový olej


Olej Argania lisovaný za studena z plodů stromů Arganie trnité (Argania Spinosa), získáných z jihozápadního Maroka. Olej je nazýván taktéž jako elixír krásy a mládí nebo-li marocké zlato. Je to unikátní produkt s výjimečným složením.

Výrobek špičkové kvality.

Marula olej

Olej Marula lisovaný za studena z plodů stromu Marula (Sclerocarya Birrea), získáného z divokých plodin Afriky. Má 4 krát více vitamínu C než pomeranč, mastné kyseliny Omega-9, které podporují přirozené lipidy pokožky, vitamín E, který zpomaluje proces stárnutí a flavonoidy na ochranu kůže.

Produkt je 100% přírodní.

Kyselina hyauloronová

Nazývaná též elixír mládí. Má blahodárné účinky na stárnutí pleti, zachovává její pružnost a poddajnost. Svými antioxidačními účinky ji chrání před volnými radikály a podporuje tvorbu kolagenu. Zajišťuje regeneraci pleti, má hydratační účinky, vyhlazuje vrásky, zabraňuje vzniku strií.

Pro trvalý účinek užívejte pravidelně.

Vyberte měnu

Doručení zásilek

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Kontakt

Mobil: +420 608 364 866

 

Facebook

Aktuality

Kokosový olej – do kuchyně i koupelny

Kokosový olej – do kuchyně i koupelny

Kokosový olej se dá využít jako potravinový doplněk za studena i za tepla.

Dotazy?

Kdo jsme

Jsme rodinná firma. Je pro nás důležité nabídnout Vám ty nejkvalitnější výrobky za přijatelné ceny. Náš e-shop vznikl díky požadavkům mnoha spokojených zákazníků, kteří si chtěli objednávat zboží pravidelně a z pohodlí domova. Věříme, že naše produkty přispívají ke spokojenosti i zdraví našich klientů.

Nabízíme tu nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Příroda má sílu, aby nám dala zdraví a krásu. U nás najdete pouze přírodní a ekologicky šetrné výrobky.